آخرین اخبار

 

سخن روز

  • خوشبختی هرگز انعکاس ثروتهای مادی یک شخص نیست، بلکه انعکاس ثروتهای معنوی و احساسی او است.خوشبختی انعکاس تعداد روابط دوستانه ای است که هر کس می تواند داشته باشد، انعکاس تعداد اشخاصی است که در طول زندگی خود توانسته خوشبخت و هدایت کند، و نتیجه قدرشناسی از داشته ها است و نه میزان نارضایتی از نداشته‌ها.
 

[title]

 

[title]

[desc]

امیر مهدی زاده نخستین نماینده ایران در بازی های جهانی کاراته
دوشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۶
0 نظر
571 بازدید

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی زاده در ورلد گیمز (بازیهای جهانی) 7 حریف را پیش رو دارد که هر کدام از آنها دارای عناوین قاره ای و جهانی هستند. برای َآشنایی بیشتر با حریفان مهدی زاده نگاهی گذار می کنیم به پرونده آنها؛

سرشناس ترین حریف مهدی زاده بی تردید بروس سانتوس داگلاس برزیلی است، کاراته کایی که 2 طلای یک نقره و یک برنز جهان را در پرونده اش دارد. 4سال پیش در همین مسابقات که در کلمبیا برگزار شد مدال برنز گرفت و الان به واسطه قهرمانی در پان امریکن مجوز حضور در ورلد گیمز را بدست آورده است.

نفر بعدی جفری برنز کاراته کا کهنه کار هلندی است که 8 ماه پیش در فینال به امیرمهدی زاده باخت و مدال نقره گرفت و سال 2014 هم همین عنوان را در آلمان بدست آورد. اما در کاراته وان پاریس، هلند و رقابت های قهرمانی اروپا در سال 2017 ناکام بود و نتوانست انتظارات را برآورده کند.

صوفیان آگودیل آذربایجانی سومین حریف مهدی زاده در ورلد گیمز است. آگودیل برنز جهانی 2016 فرانسه، نقره اروپا سال 2015 و برنز جهان در سال 2016 در کارنامه دارد.

حریف اسپانیایی مهدی زاده، گارسیا گومز ماتیاس است که طلا اروپا در سال 2016 را یدک می کشد.

فردوسی فرض علی اف از آذربایجان برنز جهانی 2016 را در کارنامه دارد و چند عنوان نایب قهرمانی و سومی کاراته وان دراختیار دارد.

عماد الملکی عربستانی دارای 2 طلا، یک نقره و 2 برنز کاراته وان در سالهای 2016 و 2015 است و درازوسکی مسیج از لهستانی دیگر حریفان مهدی زاده در این رقابتها که عناوین چشمگیری ندارد.

اصفهان دورمتغیر
گیربکس خورشیدی
دور متغیر
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
 

طراحی سایت توسط کیانگستر